Mastodon

Jeśli szukacie zamiennika Nintendo SNES oraz Super Famicoma wyposażonego w złącze HDMI umożliwiające podłączenie go pod nowoczesne telewizory LCD / OLED, to może zainteresować Was Hyperkin SupaRetroN HD. Darmowy prototyp PCB i szybki czas realizacji: https://www.pcbway.com

Konsolki na zniżce:
https://www.euro.com.pl/search.bhtml?keyword=suparetron

💰 WSPARCIE:
https://tipply.pl/u/retrogralnia
https://patronite.pl/RetroGralnia
https://www.youtube.com/retrogralniapl/join

Opis konsoli:

SupaRetroN HD Gaming Console to konsola do gier stworzona przez firmę Hyperkin. Jest przeznaczona do grania w klasyczne gry z konsol Super Nintendo Entertainment System (SNES), popularnej konsoli z la 90. XX wieku.

Cechy:
– Rozdzielczość 720p HDMI
– Kompatybilny z oryginalnymi kartridżami SNES i Super Famicom
– 2 porty do podłączenia oryginalnych kontrolerów SNES i Super Famicom
– Kabel HDMI i kabel zasilający USB w zestawie

🔴 ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
https://www.youtube.com/retrogralniapl?sub_confirmation=1

🔴SERWER DISCORD RG
https://retrogralnia.pl/discord

Osiem miesięcy temu – z okazji pojawienia się na polskim rynku w końcu w dużej różnorodności – produktów firmy Hyperkin, konsol RetroN, zacząłem powolne ich recenzowanie. Był więc już klon NESa RetroN 1 HD, klon Segi Mega Retron HD, klon Atari Retron 77 oraz trzy konsolowy kombajn Retron 3 HD. Ciągle jednak pytacie się o recenzje pozostałych produktów – także po małej przerwie – dzisiaj zapoznamy się z klonem konsol Super Nintendo Entertaimen System oraz Super Famicom – konsolą Hyperkin Supa RetroN HD.

Nie będę Wam dzisiaj wyjątkowo opowiadał znowu całego tła historycznego dla konsoli Hyperkin, bo zrobiłem to już kilka razy. Nadmienie tylko, że Supa RetroN HD pojawił się na rynku pierwszy raz w roku 2018-stym, a pojawienie to związane było z wcześniejszymi zapowiedziami wydania przez nintendo mini konsolki będącej miniaturką SNESa.

Od tego czasu pojawiło się kilka wersji tego sprzętu, ale prócz zmian kosmetycznych nie zmieniło się w nim dużo. Także bez zbędnego przedłużania – zajrzyjmy do pudełka i zobaczmy co się w nim znajduje, a potem sobie oczywiście potestujemy samą konsole z rożnymi akcersoriami.

✅ FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia

✅ STRONA:
https://retrogralnia.pl

✅ MUZEUM GRY I KOMPUTERY MINIONEJ ERY:

Muzeum Gry i Komputery

🎵 Muzyka w tle:
https://youtube.com/c/momentvm

#RetroSprzęt #RetroGaming #TheGameIsNotOver