Mastodon

Co zrobić, żeby nie stracić ćwierć wieku progresu w Pokemonach? Jak grać w oryginalne gry z Game Boy na PC? Jak skopiować zdjęcia z Game Boy Camera? Dzięki Epilogue GB OPERATOR! Darmowy prototyp PCB i szybki czas realizacji: https://www.pcbway.com

💰 WSPARCIE:
https://tipply.pl/u/retrogralnia
https://patronite.pl/RetroGralnia
https://www.youtube.com/retrogralniapl/join

*Jak gniazdo kartridża do komputera*
Ściśle zintegrowany emulator, który aktualizuje plik zapisu podczas gry, dzięki czemu po przełączeniu między konsolą a operatorem GB możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś.Używamy mGBA jako podstawowego emulatora, dzięki czemu możesz cieszyć się obsługą kontrolerów i oszustów, a także innymi funkcjami. Jednak nie jesteś ograniczony i możesz grać również za pomocą swojego ulubionego emulatora. Aplikacja jest wieloplatformowa i działa w systemach Windows, Mac i Linux.

*Nigdy więcej nie trać cennego zapisu gry*
Prosty proces tworzenia kopii zapasowych i przywracania zapisów. Niezależnie od tego, czy edytujesz swój ekwipunek w grze, czy wymieniasz stare baterie do kartridży, GB Operator zapewni Ci ochronę. Jeśli przegapiłeś jakieś specjalne wydarzenia w grze, możesz je teraz uruchomić i cieszyć się nimi na komputerze PC lub oryginalnym sprzęcie.

*Wykrywanie podrobionych kartridży*
GB Operator może wykryć większość bootlegowych kartridży, dzięki czemu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje są oryginalne.

*Dziękujemy Epilogue za sprezentowanie sprzętu do recenzji*
https://epilogue.co/

🔴 ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
https://www.youtube.com/retrogralniapl?sub_confirmation=1

🔴SERWER DISCORD RG
https://retrogralnia.pl/discord

✅ FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia

✅ STRONA:
https://retrogralnia.pl

✅ MUZEUM GRY I KOMPUTERY MINIONEJ ERY:

Muzeum Gry i Komputery

🎵 Muzyka w tle:
https://youtube.com/c/momentvm

#Nintendo #GameBoy #TheGameIsNotOver