Paczka ponad 7200 gier na DOS od wczesnych lat ’80 do późnych ’90 wraz z pełnym kontekstem historycznym uruchamiane bez żadnych problemów na współczesnych Windows 10 i 11! Darmowy prototyp PCB i szybki czas realizacji: https://www.pcbway.com

💰 WSPARCIE:
https://tipply.pl/u/retrogralnia
https://patronite.pl/RetroGralnia
https://www.youtube.com/retrogralniapl/join

eXoDOS to próba skatalogowania, uzyskania i umożliwienia gry w każdą grę stworzoną dla platformy DOS i PC Booter. Twórcy projektu starają się znaleźć oryginalne media zamiast korzystać z ripów scenowych lub hacków. Ta kolekcja wykorzystuje DOSBox, aby umożliwić odtwarzanie starszych gier na nowoczesnych systemach. Gry obsługiwane przez ScummVM dają użytkownikowi wybór pomiędzy emulatorami. Wszystkie wymagane emulatory są dołączone i zostały skonfigurowane do uruchamiania wszystkich dołączonych tytułów bez wcześniejszej wiedzy ani doświadczenia ze strony użytkowników.

Ten pakiet zawiera 7200 gier na DOS. Nacisk kładziony jest na gry, które zostały wydane w języku angielskim lub są dość łatwe do grania bez znajomości języka ojczystego. Nie znajdziecie w niej może jakiejkolwiek gry na DOS, jaka kiedykolwiek powstała, jednak zestaw stanowi bardzo wysoki odsetek wszystkich komercyjnych wydań. Istnieją tysiące gier freeware, homebrew i shareware, które będą dodawane w przyszłych pakietach.

Link do projektu:
https://www.retro-exo.com/exodos.html

🔴 ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
https://www.youtube.com/retrogralniapl?sub_confirmation=1

🔴SERWER DISCORD RG
https://retrogralnia.pl/discord

✅ FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia

✅ STRONA:
https://retrogralnia.pl

✅ MUZEUM GRY I KOMPUTERY MINIONEJ ERY:

Muzeum Gry i Komputery

🎵 Muzyka w tle:
https://youtube.com/c/momentvm

#RetroSprzęt #RetroGaming #TheGameIsNotOver